Анонси поточних і майбутніх подій

Державні закупівлі, річний план

Державна закупівля - придбання замовником товарів, робіт і послуг за державні кошти у порядку, встановленому законом.

Закупівля здійснюється відповідно до річного плану. Річний план, зміни до нього надсилаються центральному органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері казначейського обслуговування бюджетних коштів, річний план, кошторис (тимчасовий кошторис), фінансовий план (план асигнувань, план використання бюджетних (державних) коштів), зміни до них надсилаються Уповноваженому органу протягом 5 робочих днів з дня їх затвердження.

Річний план закупівель та зміни до нього оприлюднюються замовником шляхом розміщення на власному веб-сайті або за його відсутності на веб-сайті головного розпорядника бюджетних коштів протягом п'яти робочих днів з дня їх затвердження.

Із Закону України «Про здійснення державних закупівель»
ЗВІТ про результати проведення переговорної процедури закупівлі №20 від 14.01.2016 р. ЗВІТ про результати проведення переговорної про процедури закупівлі №24 від 20.01.2016 р. ЗВІТ результати проведення переговорної процедури закупівлі №22 від 20.01.2015 р.
РІЧНИЙ ПЛАН закупівель на 2016 рік, Вінницький обласний краєзнавчий музей ІНФОРМАЦІЯ про результати проведення переговорної процедури закупівлі пари та гарячої води ІНФОРМАЦІЯ про результати проведення переговорної процедури закупівлі пари електроенергії ІНФОРМАЦІЯ про результати проведення переговорної процедури закупівлі послуг охорони ІНФОРМАЦІЯ про застосування переговорної процедури закупівлі пари та гарячої води ІНФОРМАЦІЯ про застосування переговорної процедури закупівлі пари електроенергії ІНФОРМАЦІЯ про застосування переговорної процедури закупівлі послуг охорони
ЗВІТ про результати проведення переговорної процедури закупівлі №03 22.01.2015 р. ЗВІТ про результати проведення переговорної про процедури закупівлі №6 від 26.01.2015 р. ЗВІТ результати проведення переговорної процедури закупівлі №04 від 23.01.2015 р.
РІЧНИЙ ПЛАН закупівель на 2015 рік, Вінницький обласний краєзнавчий музей ОБГРУНТУВАННЯ застосування переговорної процедури закупівлі пари та гарячої води ОБГРУНТУВАННЯ застосування переговорної процедури закупівлі пари електроенергії ОБГРУНТУВАННЯ застосування переговорної процедури закупівлі послуг охорони ІНФОРМАЦІЯ про застосування переговорної процедури закупівлі пари та гарячої води ІНФОРМАЦІЯ про застосування переговорної процедури закупівлі пари електроенергії ІНФОРМАЦІЯ про застосування переговорної процедури закупівлі послуг охорони
РІЧНИЙ ПЛАН закупівель на 2014 рік, Вінницький обласний краєзнавчий музей