Анонси поточних і майбутніх подій

No Calendar Events Found or Calendar not set to Public.

Календар подій

У історії на кухні-Смаки натюрморта
Від Вівторок 17 Грудень 2019
До Середа 26 Лютий 2020
Перегляди : 233

У історії на кухні. Смаки натюрморта. Виставки

Напередодні зимового святкового періоду в Україні Вінницький обласний краєзнавчий музей розпочинає історико-гастрономічний проєкт, який започатковує новий жанр у нашій роботі. З 17 грудня 2019 р. до 16 лютого 2020 р. працюватимуть виставки: «У історії на кухні» та «Смаки натюрморта».

Історико-гастрономічний проєкт стартував: 17 грудня у виставкових залах музею мистецтво, історія, гастрономія та кулінарія гармонійно об’єдналися в одному неймовірному заході. Автор проекту – Тетяна Журунова. Реалізувати задуми вдалося завдяки партнерам: Вінницькій обласній організації національної спілки художників України та гастропабу «Батискаф».

Справжньою родзинкою стала дегустаціями страв подільської кухні від шеф-кухаря, митця у кулінарії Віктора Палевського. Відкриття буквально видалося смачним: рулетики зі щуки з чорнилами каракатиці; намазанки з хрону, бузини та гірчиці з бузиновим оцтом; форшмак з копченої дунайки у тоненькому слайсі редьки; «бородинський наполеон» з ікрою щуки та оселедця та багато іншого.

Детальніше про подію...