Анонси поточних і майбутніх подій

Календар подій

Душі криниця. Декоративний розпис
Від Четвер 14 Листопад 2019
До Середа 11 Грудень 2019
Перегляди : 206

Душі криниця. Виставка вінницьких майстринь декоративного розпису Ірини Угринчук і Тетяни Рихліцької

14 листопада 2019 р. у великій виставковій залі музею відкрилася ВИСТАВКА вінницьких майстринь декоративного розпису ІРИНИ УГРИНЧУК І ТЕТЯНИ РИХЛІЦЬКОЇ «ДУШІ КРИНИЦЯ».

Ірина Угринчук та її послідовниця Тетяна Рихліцька застосовують свій неповторний декоративний стиль, що можна назвати «подільським», який розроблений на основі прийомів традиційного розпису, відомого в усьому світі як «петриківський». В експозиції представлено близько 40 творів: декоративних тарелів, композицій на полотні, декорованих предметів побуту, а також вишиті рушники Тетяни Рихліцької.

Ірина Угринчук народилася 1971 р. у с. Винятинці Тернопільської обл. у родині з вчительської династії, проте обрала дещо інший шлях. Навчаючись у Київському торгівельно-економічному інституті, опанувала петриківський розпис на художніх курсах. У 1993 р. оселилася у м. Вінниці, на батьківщині чоловіка. Викладала ази петриківського розпису у палаці дітей та юнацтва, у 2010 р. організувала студію «Скарб», у якій було близько 60 учнів різного віку. З 2008 р. Ірина бере участь у міських та обласних виставках народної творчості, організованих обласним центром народної творчості, де мала ще й дві персональні виставки.

Детальніше про подію...