Анонси поточних і майбутніх подій

Календар подій

Зброя та військове спорядження
Від Четвер 15 Липень 2021
До Неділя 05 Грудень 2021
Перегляди : 257

Зброя та військове спорядження: від давнини до сучасності

Впродовж тисячоліть зброя вирішувала хід історії, саме у ній втілювались передові технології, вміння та знання людства. З найдавніших часів вона була засобом обстоювання честі та оборони рідної землі. Саме їй присвячена ця знакова для Вінниччини виставка, відкриття якої відбулося 15 липня у Великому та Малому виставкових залах Вінницького обласного краєзнавчого музею.

Цей виставковий проєкт, приурочений до 30-річчя Незалежності України, відбувся у рамках міжмузейного обміну. Він репрезентує раритетну зброю та військове спорядження з фондових зібрань Національного музею історії України (288 предметів) та Вінницького обласного краєзнавчого музею.

Відкриття виставки зібрало її організаторів і творців, а також усіх поціновувачів зброярської майстерності та дослідників зброї різних історичних періодів. Розпочала захід вітальним словом директор Вінницького обласного краєзнавчого музею Катерина Висоцька. Вона висловила подяку усім, хто долучився до створення виставки, а також колегам з Національного музею історії України за надану для експонування унікальну колекцію зброї.

Детальніше про подію...