Анонси поточних і майбутніх подій

Календар подій


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home2/moldingc/public_html/libraries/cms/html/select.php on line 592
Краса Бузького Гарду
Від Середа 17 Квітень 2024
До Неділя 26 Травень 2024
Перегляди : 137

Краса Бузького Гарду. Пам’ятна фотовиставка Дениса Кривого

У академічній залі музею 17 квітня відбулося відкриття фотовиствки талановитого фотографа-натураліста Дениса Кривого (19.10.1988 – 11.05.2023), що експонує 118 робіт митця. Денис друкувався в National Geographic Ukraine, був переможцем багатьох міжнародних конкурсів, отримав блакитну стрічку FIAP від найпрестижнішого європейського конкурсу фотохудожників, входив у ТОР 100 кращих фотографів світу. Волонтер. Доброволець. Служив у лавах ССО старшим оператором вогнеметником групи СпП. Загинув у Бахмуті, рятуючи пораненого побратима.

Організувала виставку дружина автора Галина Волгіна. Пані Галина після втрати чоловіка створила Благодійний фонд «СЯО», періодично проводить аукціони як в музеях, так і онлайн в телеграм каналі «СЯО. Благодійний фонд», приймає участь в різноманітних ярмарках і розіграшах. Всі зібрані кошти спрямовує на підтримку підрозділу ССО в якому він служив: на даний момент вже придбано 2 Mavic 3E та 1 Mavic 3T.

Детальніше про подію...