Чудо-зоо-сад

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Період роботи виставки: 22.01.2013 - 17.02.2013

В рамках багаторічного виставкового проекту "Молоді митці Вінниччини" в академічній залі Вінницького обласного краєзнавчого музею 22 січня 2013 р. о 15 год. відкривається виставка "Чудо-зоо-сад" юної художниці Марини Чернякової, вихованки Центру дитячої та молодіжної творчості "Барви України". На виставці представлено тридцять шість робіт у техніці живопису (переважно) та графіки, виконані Мариною за два роки творчої діяльності – від 6 до 8 років.

Дівчинка народилася у нашому мальовничому місті Вінниці у зимовий час – 17 лютого 2004 р., але у її роботах відчувається просто спекотний колорит. Цікаво, що у першому своєму листі до Діда Мороза, Марина попросила фарби, пензлик та розмальовку. Зворушені таким проханням, батьки, які завжди помічали неабиякий хист своєї дитини до малювання, вирішили доручити її мудрим і чуйним педагогам Центру "Барви України".

Викладач з живопису Світлана Борисівна Телець відзначає майстерність своєї учениці, її вміння створювати неповторні і по дитячому щирі твори з різноманітної тематики. Проте серед улюблених — квіти і тварини, казкові герої та коло веселих подруг. Будь-яку тварину — чи то домашній кіт, чи екзотичні слони — Марина перетворює на мешканця казкової країни, квіти набувають чарівної краси, а улюблене місто нагадує прекрасний сад.

У 2011 р. Марина Чернякова брала участь у VI міжнародному конкурсі дитячого малюнка «На своїй Землі» (Республіка Білорусь м. Мінськ), а також — в обласному дитячому фестивалі візуального мистецтва «Арт - Олімп» - 2011, де отримала призові місця. 2012 р. здобула перемогу на виставках Вінницького обласного управління лісового та мисливського господарства та управління Державної пенітенціарної служби України у Вінницькій області.

Марина — учениця 3-В класу СЗШ І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов — гуманітарної гімназії №1 ім. М. І. Пирогова. Її знають як ввічливу, добру, працьовиту дівчинку. Своєю першою персональною виставкою у Вінницькому краєзнавчому музеї Марина хоче привітати всіх з Новим роком і побажати теплого сонечка і барвистих вражень! Виставка триватиме до 17 лютого.