Мандрівники - виставка учасників проекту «Kids.Art.Europe»

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Період роботи виставки: 7.10.2014 - 2.11.2014

В рамках постійно діючого виставкового проекту Вінницького обласного краєзнавчого музею «Молоді художники Вінниччини» в академічній залі 7 жовтня 2014 р. відкрилася виставка учасників Міжнародного проекту «Kids.Art.Europe» Ольги Землякової, Олександри Ковальської та Марії Сабадаш «Мандрівники», на якій представлені твори художнього текстилю, живопис, графіка.

Виставка вихованців арт-майстерні «Скриня» вражає своєю різноманітністю. Яскравий і неповторний, емоційний і невимушений, неоднозначний і непересічний, і, можна сказати, чуттєвий – саме таким бачать навколишній світ юні художники. Дівчата не один рік навчаються мистецтву, мають на цих теренах неабиякі досягнення – у роботах є цікаві і глибокі ідеї, дотепні творчі рішення, власне коло зацікавлень і особиста манера вислову.

Арт-майстерня «Скриня» заснована у 2009 р. членом Національної спілки художників України, учасником всеукраїнських та міжнародних виставок і трієнале текстилю Іриною Шостак-Орловою. Твори учнів арт-майстерні є окрасою багатьох загальноміських свят і заходів, їх можна побачити на виставках обласного краєзнавчого музею, торгово-промислової палати «Арт-галера», в центрі сучасного мистецтва «Арт Шик». Діти є переможцями численних міських та міжнародних конкурсів. Головне завдання керівника студії – підкреслити та виявити індивідуальність кожної творчої людини.

Участь у проекті «Kids.Art.Europe» у 2012 та 2014 рр. допомогла дітям отримати нові емоції, новий погляд, нові враження, познайомитись з новими техніками. Цей проект було започатковано з ініціативи «art&culture Projecte «V» міста Херцогенрату (Німеччина) та Керкраде (Голландія). За ці роки діти взяли участь у таких майстер-класах, як виготовлення об’ємних квітів з паперу, печворк , різьба по каменю, виготовлення малої пластики з новітніх матеріалів, розпис чашок, а також брали участь у проекті по виготовленню спільної з німецькими та голландськими дітьми великої роботи з морськими мотивами, який проводила викладач з Бельгії. Також діти були учасниками різноманітних майстер-класів у Голландській Академії мистецтв. В свою чергу українська сторона провела майстер-клас з живопису, малої пластики та батику. У складі делегації, яка брала участь у проекті в 2012 р., був член НСХУ Ігор Ященко. Під його впливом і керівництвом О. Ковальська зробила серію олійного живопису, який представлений на цій виставці.

Фінальними акордами проектів «Kids.Art.Europe» обох років була організація аукціонів дитячих робіт, на яких українські діти приємно здивували європейську публіку своєю творчою активністю.

У рамках роботи виставки у неділю – 12, 19, 26 жовтня і 2 листопада керівник студії Ірина Шостак-Орлова проводить майстер-класи:

  • родинна картина;
  • розпис тканини;
  • оригінальна іграшка.

Запис за тел. – (097) 266-65-75 (Ірина Шостак-Орлова), (098) 462-44-05 (Тетяна Журунова).

Огляд виставкової роботи
259Виставки і інші масові заходи
6Події 2024
9Події 2023
14Події 2022
16Події 2021
19Події 2020
21Події 2019
24Події 2018
22Події 2017
36Події 2016
32Події 2015
42Події 2014
Давні скарби Поділля
Палітра моїх фантазій
Зимова феєрія, виставка-конкурс
Виставка килимів Степана Ганжі
Лине пісня, до дня створення хору «Вінниця»
Переображення Господньою Любов’ю
Мистецтво оригамі
Барвисті традиції Наддністрянщини
Виставка фіалок
Сармати, виставка
Народні майстри Вінничини, виставка
Виставка «Мандрівники»
Благодійні дні в нашому музеї
100-річчя Першої світової війни
Друзі нашого дитинства
25-річчя Балтійського шляху
Відкриття площі Тараса Шевченка
Урочистості до Дня Незалежності
Мистецьке перехрестя Меснянкіних
Виставка кактусів «Колюче диво»
Духовне життя очима фотомайстрів
Барвисті шати православних ікон
Купальський виїзд автомузею
Виставка Крістіни Зарубенко
Незаживаюча рана Афгану
Назустріч 100-річчю Української марки
Станіслав Реймонт
Бієнале «Світ у клаптику»
Повір у себе
Подаруй музею експонат
Хустина моя терновая
Під вітрилами історії
Єднання душі з природою
Мудрість та краса подільської писанки
Вінниччина в роки війни
Шевченкіана у листівці
Букет фіалок
Гортаючи сторінки «Кобзаря»
Польські акценти Києва
Подільський Святвечір. Багата кутя
Подільська народна ікона
Феномен традиційної ляльки
10Події 2013
5Події 2012
Події 2011
Події 2010
Події 2009