Наразі, у сучасному мистецтві витинанка стала станковим твором, проте про наближення свята нагадують композиції майстра, у яких переважають мотиви «Дерева життя» та писанки, що стали камертоном експозиційного простору. До визначальних сюжетів також можна віднести зображення Жінки-берегині, птахів на гнізді. Цікавим рішенням відзначено тему Козаччини. Твори Дмитра Короля, які різняться за масштабом, тематикою, манерою виконання, створюють цілісне враження своєю досконалою естетикою і глибиною думки.
Дмитро Король народився 14 червня 1988 р. в м. Кременчук, де зараз живе і працює. Талант до декоративного мистецтва успадкував від бабусі, яка гарно вишивала. Художню освіту отримав у Кременчуцькій дитячій художній школі, потім у Миргородському Державному керамічному технікумі ім. М В. Гоголя (2006-2009), де познайомився з технікою витинанки під керівництвом Н. І. Беркути. Заочно навчався в Полтавському педагогічному університеті ім. В. Г. Короленка і зараз працює вчителем малювання.
Дмитро почав професійно займатися витинанкою з 2010 р., використовуючи в своїх творах рослинні, тваринні і геометричні мотиви, стилістику давньоруського та українського народного мистецтва. Працює як і в традиційній одноколірній витинанці так і в багатоколірній багатошаровій техніці.Майстерність і мистецький смак забезпечили йому визнання у глядачів і серед колег. Він був учасником Всеукраїнських та Міжнародних фестивалів з народного мистецтва в Україні та за кордоном (Польща, Литва, Болгарія), у 2015 р. – Міжнародного фестивалю витинанки в м. Могилів-Подільський. Його персональні виставки відбулися у музеях та виставкових залах Миргорода, Кременчука, Опішного (Полтавська обл..), в Полтаві, Києві та Харкові, цього року з творчістю Дмитра Короля мають можливість познайомитись і вінничани.
Серед професійних здобутків молодого художника також слід згадати, що він є членом Національної спілки художників та Національної спілки народних майстрів України, лауреатом стипендії Президента України 2014 та 2016 рр. Він є автором найбільшої витинанки в Україні – «Козак Мамай», у якій використано 10 видів паперу розміром 2х2 м, але майстер не збирається зупинятися у вдосконаленні своєї техніки. Зараз його роботи – це витончене мереживо з паперу, у якому єднаються орнамент і сюжет.
Виставка триватиме до 16 квітня 2017 р.