Виставка мікромініатюр Володимира Казаряна "Восьме диво світу"

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Період роботи виставки: 18.01.2017 - 19.03.2017

17 січня у Академічній залі Вінницького обласного краєзнавчого музею відбулось відкриття унікальної виставки мікромініатюр відомого майстра Володимира Казаряна "Восьме диво світу". На виставці представлені шедеври мікромініатюрного мистецтва, що вважаються неперевершеними творіннями рук людських!

Ви побачите — філігранні мікроскульптури, розміщені на макових зернах, чарівні квіти, встановлені на людському волосі, портрети і шаржі знаменитостей на рисових зернах, приголомшливі своєю витонченістю мережива з 1/100 людської волосини, караван верблюдів у вушку голки, підковану блоху, яка закріплена на кінчику волосини і багато інших мікромініатюрних творінь, які не мають аналогів у світі!

Також на виставці буде презентований найменший у світі портрет Мони Лізи, намальований олійними фарбами на зрізі рисового зерна, який за розміром в мільйони разів менше оригіналу! Пензликом художнику служила одна сота частина волосся!

Кожна мікромініатюра — це «Ноу-хау» так як створюється за особливою авторською технологією на межі людських можливостей. Мікрошедеври майстер створює в паузах між ударами серця. Своєю творчістю Володимир Казарян демонструє безмежність людських можливостей.

Довідка: Володимир Едуардович Казарян — видатний майстер світового мікромініатюрного мистецтва, творець витворів, що вражають своєю унікальністю, мікроскопічними розмірами, красою. Людина рідкісного обдарування, яскравий представник типу «універсальної людини». Він не тільки чудовий художник і скульптор, конструктор і винахідник, але й філософ, мислитель, письменник, композитор і поет. Його девіз — «Неможливе зробити можливим!».

Творіння Володимира Казаряна знаходяться в приватних колекціях багатьох президентів і світових знаменитостей, а виставки завжди користуються незмінним успіхом, викликаючи радість і здивування. За 35 років майстер створив понад 500 мікромініатюрних витворів.

На виставці також представлені книги автора — тритомник віршів — «Апофеоз любові», «Апофеоз мудрості» і «Апофеоз життя». Автор вважає, що, тільки наповнюючи душі і серця людей — любов’ю, світлом і добром можна змінити світ на краще. Зустріч з літературною творчістю Майстра — це воістину зцілення для душі!

Унікальна виставка мікромініатюр Володимира Казаряна подарує шанувальникам прекрасного багато радісних миттєвостей і залишить незабутнє враження на все життя! Майстер примудрився вставити в знебарвлену людську волосину цілий зоопарк, що складається з 8 тварин! Він різьбить мікроскульптури і вміщує їх на макові зерна, а на рисових зернах малює портрети світових знаменитостей. Для виготовлення мікромініатюр Майстер використовує слонову кістку, бивень мамонта, мармур, бурштин, риб’ячу луску, пилинки дорогоцінного каміння, тощо; а основами для них служать: відполірована людська волосина, макове зернятко, зернина рису, вушко голки, кристалик цукру і навіть піщинка.

Всі мікромініатюрні витвори виконані вручну, за унікальною авторською технологією, яка не має аналогів у світі. Для їх виготовлення застосовувалися спеціально створені майстром мікроінструменти. Мікромініатюри можна розглянути тільки в мікроскоп. Перлиною виставки можна вважати мереживо, сплетене з ниток, зроблених з сотої частини людської волосини.

Багато експонатів Володимира Казаряна знаходяться в приватних колекціях відомих людей планети. Також він заснував акцію «Роза миру», яка включає в себе вручення унікальних мікромініатюрних витворів видним діячам сучасності - президентам і світовим знаменитостям.

img1.jpg
img2.jpg
img3.jpg
img4.jpg
img5.jpg
img6.jpg
img7.jpg
img8.jpg
previous arrow
next arrow

За двадцять п’ять років виставкової діяльності виставка мікромініатюр Володимира Казаряна побувала у багатьох містах України, Росії, у Прибалтиці, Чехословаччині, Єгипті, Америці, де користувалася величезним успіхом. А в Америці по рейтингу ввійшла до десятки найдивовижніших видовищ світу.

На виставці «Восьме диво світу» відвідувачі побачать найменшу в світі скульптуру Мерилін Монро, розміщену на торці волосини; лик Ісуса Христа, створений у рисовому зерні; Шварценегера, який грає біцепсами, на маковому зернятку; слонів-еквілібристів, балансуючих на людській волосині, вставленій у вушко швейної голки; мікрофігурки семи жінок-товстушок, подіумом яким служить рисове зернятко, та багато інших приголомшливих чудес!

Виставка мікромініатюр «Восьме диво світу» Володимира Казаряна – це справжній подарунок всім мешканцям та гостям міста, це справжнє свято радості і здивування для всієї родини. Запрошуємо Всіх поціновувачів прекрасного відвідати виставку і насолодитися неперевершеними творіннями сучасності!

Огляд виставкової роботи
268Виставки і інші масові заходи
15Події 2024
9Події 2023
14Події 2022
16Події 2021
19Події 2020
21Події 2019
24Події 2018
22Події 2017
Іван Горобчук. Мистецькі одкровення
140-річчя Миколи Леонтовича
Another brick in the wall / Ще одна цеглина в стіні
Дні Японії у Вінниці
69 виставка народного мистецтва
Майстерня Ірини Савчук
Старообрядці Поділля
Фестиваль військово-історичної реконструкції
Під янгольським крилом. Релігійна виставка
Військово-польовий Арт
Виставка Тараса Паращука
Бієнале українських ремесел
Козацька та самурайська зброя
Бути собою. До 125-ліття Йосипа Сліпого
Анімалістичні фантазії
Подільські мандри: слідами Наполеона Орди
Коштовні сторінки історії Поділля
Самаритяни з Маркової
Казкові барви витинанки
Легенда мальовничого Поділля
Виставка ленд-арту
Виставка мікромініатюр "Восьме диво світу"
36Події 2016
32Події 2015
42Події 2014
10Події 2013
5Події 2012
Події 2011
Події 2010
Події 2009

Інформація про виставку

Виставка працюватиме з 18 січня по 19 березня
Адреса: Вінницький обласний краєзнавчий музей, вул. Соборна, 19
Час роботи виставки: ЩОДЕННО з 10.00 до 18.00
Вартість квитків: 30 грн (дорослим), 25 грн (дітям, студентам, пенсіонерам), 20 грн (для групового відвідування учнями–від 10 осіб)
Тел. музею для довідок: (0432) 67-49-46, 67-20-93
Телефон директора Музею мікромініатюр: (050) 66 31 457

Що пропонує музей

  • Зали експозиції +

    Експозиція музею складається з 16 залів Детальніше
  • Стаціонарні виставки +

    Музей має три виставкові зали Детальніше
  • Пересувні виставки +

    Створено 11 пересувних виставок з історії краю від найдавніших часів до сьогодення Детальніше
  • Колекції музею +

    Славиться музей своїми унікальними колекціями Детальніше
  • 1