Акварельні враження. Виставка Анатолія Ключкіна

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Період роботи виставки: 07.03.2018 - 8.04.2018

7 березня 2018 року в академічній залі Вінницького обласного краєзнавчого музею відкрилася перша персональна виставка Анатолія Ключкіна «Акварельні враження», на якій представлені 40 творів, а саме натюрморти, пейзажі та портрети, виконані протягом 2000-х рр. у складній та вишуканій техніці акварелі.

Анатолій Васильович Ключкін народився 1942 р. у Саратовській області. Фахову освіту здобув у такому авторитетному професійному закладі з власною історією, як Казанське художнє училище ім. М. І. Фешина, яке він закінчив у 1972 р. Тоді ж взяв участь у республіканській молодіжній виставці. Переїхав до Вінниці, на батьківщину своєї дружини, у 1975 р. і певний час працював у художньому фонді. Через життєві обставини не брав участі у мистецькому житті міста, проте зараз цілком присвятив себе творчості.

Серед численних технік живопису, Анатолій Васильович обрав акварель – свою давню пристрасть, у якій працює надзвичайно плідно. Орієнтиром у стильовому напрямку для художника є віртуози реалістичного пейзажу. Виходячи з власного настрою, художник обирає колористичну гаму, тональне насичення, сюжетний напрям. Звісно, найбільшу частку його доробку складає пейзаж, де бачимо різні пори року і доби. Для майстра надзвичайно важливі особисті враження, які він фіксує на папері, творчо переосмислюючи і трактуючи.

img5.jpg
img4.jpg
img1.jpg
img6.jpg
img3.jpg
img2.jpg
previous arrow
next arrow

Багато сюжетів присвячено Вінниці, місту, де пройшла більша частина життя художника – це мальовничі куточки, побачені під час прогулянок з особливого ракурсу, річкові краєвиди у ефектному освітленні, міські околиці. Серед пейзажів цілком можливо виділити тему риболовлі, яка привертає особливу увагу майстра – відчутно, що він вкладає у ці сюжети власні переживання. Анатолій Васильович багато часу і зусиль приділяє також портрету, де, на думку прихильників його творчості він досягнув значних успіхів.

У строкатому розмаїтті стилів і напрямів у сучасному мистецтві школа реалістичного бачення знаходить багато прихильників, для яких ім’я талановитого вінничанина, що знайшов мужність заявити про себе в мистецтві у такому поважному віці, може стати справжнім відкриттям.

Виставка триватиме до 8 квітня 2018 р.

Огляд виставкової роботи
240Виставки і інші масові заходи
10Події 2022
16Події 2021
19Події 2020
21Події 2019
24Події 2018
Викрадачі минулого
Вінницький краєзнавчий музей. 100 років
На крилах творчості. Студентська виставка
Заказник «Згарський». Фотовиставка
Києво-Печерська лавра
Виставка живопису Михайла Довганя
Cолом’яні шедеври Миколи Климовича
Родинні колекції священиків Поділля
Філософія. Виставка художника Никитюка
Життєве кредо Олени Гринник
Світ у клаптику. Бієнале текстилю
Українська Революція на теренах Поділля
В очікуванні дива. Виставка витинанки
З музейної скарбниці
Поділля у мистецьких традиціях
Натхнення майстра у творчості учнів
Виставка музею Крушельницької
Експозиція сакрального мистецтва
Лінія, колір, форма. Виставка Гринюка
Акварельні враження
Раритети музею
Мережане дерево
Іван Горобчук. Мистецькі одкровення
Ще одна цеглина в стіні
22Події 2017
36Події 2016
32Події 2015
42Події 2014
10Події 2013
5Події 2012
Події 2011
Події 2010
Події 2009

Наш Твіттер