За задумом організаторів виставковий проект «творить можливість спілкування універсальною мовою мистецтва двох культурних кіл: польського та українського, піднімається над поділами і кордонами, об’єднує народи, ідеї, людей та їхні справи, уможливлює співпрацю й обмін досвідом».
МАҐДАЛЄНА ЛЄСЬНЯК навчалась в Академії образотворчого мистецтва ім. В. Стремінського в Лодзі на відділенні графіки і живопису. Диплом з відзнакою отримала 2012 р. в майстерні живопису проф. Пьотра Стахлевського. Докторську дисертацію захистила в Інституті образотворчого мистецтва Університету ім. Яна Кохановського у Кельцах. До своїх мистецьких досягнень включає отримання ІІ місця в 36 конкурсі «Передвесня», який організовує Бюро художніх виставок м. Кельце; номінацію до нагороди в 11 конкурсі ім. Е. Гепперта, який організовує Бюро художніх виставо та Академія мистецтв у Вроцлаві; номінацію до нагороди в 4 конкурсі «Нова картина», організованим Мистецьким університетом у Познані, ІІІ нагороду на VII трієнале з натюрмортів Бюро художніх виставок у м. Сєрадзь.
Авторка двох персональних виставок в Лодзі в галереї «Аdі Аrt» та у Франції «Izaart» в м. Понт-Авен. Учасниця декількох групових виставок, зокрема у Вінницькому обласному краєзнавчому музеї виставки аспірантів і професорів інституту образотворчого мистецтва Університету ім. Яна Кохановського (м. Кельце, Польща) «Перегринація простору» у 2015 р. та «Простір наявності» у 2016 р. В найновішому циклі «Життя в мережі» звернулась за натхненням до віртуального світу: на її полотнах з’явились, серед іншого, комп’ютерні принтскріни, елементи графіки інтернетових вітрин, фрагменти діалогів із суспільних часописів.
РАФАЛ УРБАНСЬКІ – випускник Інституту образотворчого мистецтва Університету ім. Яна Кохановського у Кельцах. Диплом зі станкового живопису отримав у майстерні проф. Яна Валяска. Член Спілки польських художників, Келецький округ. Займається живописом, цифровою графікою, відео-арт презентаціями. Докторську дисертацію захистив у напрямі образотворчого мистецтва в Університеті ім. Яна Кохановського. З 2012 р. працює над циклом інтерактивних живописних творів під спільною назвою «QR», а з 2013 р. до циклу впроваджує цифрову графіку та відео-арт проекти. Поєднує традиційні художні техніки з найновішими досягненнями цифрових технік.
Автор персональних та понад ста групових виставок у Польщі та за кордоном, зокрема у Вінницькому обласному краєзнавчому музеї у виставках аспірантів і професорів інституту образотворчого мистецтва Університету ім. Яна Кохановського (м. Кельце, Польща) «Перегринація простору» у 2015 р. та «Простір наявності» у 2016 р.
Виставка працюватиме до 31 січня.