У історії на кухні. Смаки натюрморта. Виставки

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Період роботи виставки: 17.12.2019 - 26.02.2020

Напередодні зимового святкового періоду в Україні Вінницький обласний краєзнавчий музей розпочинає історико-гастрономічний проєкт, який започатковує новий жанр у нашій роботі. З 17 грудня 2019 р. до 16 лютого 2020 р. працюватимуть виставки: «У історії на кухні» та «Смаки натюрморта».

Історико-гастрономічний проєкт стартував: 17 грудня у виставкових залах музею мистецтво, історія, гастрономія та кулінарія гармонійно об’єдналися в одному неймовірному заході. Автор проекту – Тетяна Журунова. Реалізувати задуми вдалося завдяки партнерам: Вінницькій обласній організації національної спілки художників України та гастропабу «Батискаф».

Відбулося відкриття та презентація ВИСТАВОК «У ІСТОРІЇ НА КУХНІ» ТА «СМАКИ НАТЮРМОРТА». У Великому виставковому залі експонуються роботи відомих вінницьких художників: Валентина Тишецького, Ірини Попенко, Олександра Попенка, Наталії Якоревої, Леонтія Гринюка, Крістіни Жілінскайте, Михайла Бабія, Олександра Никитюка, Альони Лесніченко, Валентини Колтановської, Івана Горобчука, Олександра Рожкова, Олександра Назаренка. Багато з них були присутні на відкритті цього проєкту, а окремі навіть доповнили свої полотна власноруч приготовленими смаколиками, що ніби зійшли з їх картин.

В історичній експозиції представлено кухонні і столові предмети від кам’яного віку до ХХ ст. З-поміж експонатів – унікальні археологічні знахідки, етнографічні цікавинки, вишуканий посуд з порцеляни, фаянсу, а також предмети зі скарбу столового срібла, що, ймовірно, належав родині Ґрохольських, кухонні «гаджети» минулого століття тощо.

previous arrow
next arrow
Slider

Справжньою родзинкою стала дегустаціями страв подільської кухні від шеф-кухаря, митця у кулінарії Віктора Палевського. Відкриття буквально видалося смачним: рулетики зі щуки з чорнилами каракатиці; намазанки з хрону, бузини та гірчиці з бузиновим оцтом; форшмак з копченої дунайки у тоненькому слайсі редьки; «бородинський наполеон» з ікрою щуки та оселедця та багато іншого.

В рамках проєкту проводитимуться екскурсії та лекції на теми їжі в історії та мистецтві, у яких візьмуть участь дослідники подільської кухні Тетяна Пірус і Олена Павлова. Наш спільний експеримент – розділ дегустації історичних блюд – став можливим завдяки підтримки гастропабу «Батискаф». Всі події додатково анонсуватимуться на нашій сторінці у Facebook.

Виставки експонуватимуться до 26 лютого 2020 р.