Володимир Слєпченко представить проект «Обрані часом» (2011–2019), серії: «Галерея портретів славетних українців» і «Літературна еліта України», «Обличчя війни», а також цикли: «Життя», «Революція Гідності» та сюжетні картини філософського змісту.
За вагомий особистий внесок у розвиток української культури і мистецтва та високий професіоналізм Володимир Павлович Слєпченко відзначений високими державними нагородами і почесними званнями: заслужений діяч мистецтв України (1998), орден « За Заслуги III ступеня» (2007), народний художник України (2009). Брав участь у міжнародному пленері-конкурсі «Кращий художник /The best Artist – 2019» у Вінниці, отримав диплом переможця та міжнародну премію імені Валерія Гегамяна.
Володимир Слєпченко – живописець, графік, монументаліст, майстер психологічного портрета. Народився 13 листопада 1947 р. в м. Олексіївка Бєлгородської області (Росія). У 1968 р. закінчив живописне відділення художнього училища (м. Іваново, Росія), у 1981 р. – факультет графіки Української академії друкарства (м. Львів). Працює в мистецькому напрямі романтичного символізму, винайшов свою авторську техніку і унікальний манеру зображення «артлайн» (мистецтво лінії). З 1970 р. відбулось більше 75 персональних виставок в Україні, Росії, Польщі, Франції, Німеччині, Канаді, Ізраїлі, Словаччині, Італії, Греції, Іспанії, Японії та інших країнах. Учасник виставки українських художників «Осінній Салон – 90» (м. Париж, Франція, 1990). Відзначений спеціальним призом на міжнародній виставці в Національному музеї КОБЕ (Японія, 2011), міжнародною премією Боттічеллі за визначний вклад у розвиток світового мистецтва (Італія, 2019), Всеукраїнською премією ім. Івана Огієнка (2019).
Живописні та графічні твори художника знаходяться в музеях, галереях та приватних колекціях України і багатьох країн світу. Наприклад, портрет Великого Магістра Мальтійського Ордену Ендрю Берті знаходиться в постійній експозиції Галереї портретів Великих Магістрів на Мальті (з 2005), картина «Велике Хрещення» – в постійній експозиції другого поверху Собору Святої Софії в Києві (з 2018) і є меценатським подарунком автора Національному заповіднику «Софія Київська».
50 років митець плідно працює у різних видах і жанрах образотворчого мистецтва: живопису, графіки, монументально-декоративного мистецтва, дизайну і геральдичного мистецтва. Веде просвітницьку діяльність серед молодого покоління нашої країни, долучаючись до відродження і розвитку національної патріотичної ідеї української держави.
Виставка триватиме до 6 жовтня.