Мої натхненні миті.Виставка вінницької художниці Людмили Бондар

Оцініть матеріал!
(2 голосів)

Період роботи виставки: 14.05.2020 - 12.07.2020

До Міжнародного дня музеїв 14 травня 2010 р. у великій виставковій залі відкрито ВИСТАВКУ ВІННИЦЬКОЇ ХУДОЖНИЦІ ЛЮДМИЛИ БОНДАР "МОЇ НАТХНЕННІ МИТІ", яка презентує широке поле творчих зацікавлень художниці, в першу чергу на теренах текстилю, де вона займає міцні фахові позиції.

В експозиції представлені сорок творів, серед яких вишиті ікони, взірці віртуозно виконаних орнаментів і витончені батики, переважно з архітектурними мотивами. Змістовою домінантою виставки є серія творів, у яких авторка звертається до джерел, що визначили її творчу індивідуальність, які дають наснагу – це родинне коріння, традиції українського села, мудра естетика народного мистецтва.

ЛЮДМИЛА БОНДАР народилася 14 березня 1970 р. в с. Майдан-Чапельський Вінницького району. Розпочала пізнавати секрети образотворчості у Вінницькій художній школі, 1991 р. з відзнакою закінчила художнє училище ім. М. Б. Грекова в Одесі, 1997 р. – Львівську академію мистецтв (відділ художнього текстилю). Захистила диплом на тему: «Комплекс сакральних тканин для християнського храму», відзначений Державною екзаменаційною комісією. Майстриня передає свої знання юному поколінню талантів Вінниці, викладаючи у дитячій художній школі, і, водночас, плекає великі творчі та виставкові плани.

previous arrow
next arrow
PlayPause
Slider

Мисткиня постійно бере участь у всеукраїнських, обласних та регіональних виставках, привертаючи увагу глядачів самобутністю образного мислення та досконалістю технічного виконання.

Робота Людмили Бондар у галузі сакральної тканини є результатом кропіткого вивчення давніх традицій багатьох поколінь слов’янських вишивальниць, яким майстриня надає сучасного звучання.

Натомість в авторських роботах Людмила дозволяє більш сміливі експерименти. Художниця завжди перебуває у стані мистецького пошуку – сюжетних мотивів, образного рішення, питань технологічного втілення задуму. Вона використовує різні фактури тканин, вишивку, аплікацію, викладання шнуром. Колорит, яким забарвлені її натхненні миті, може бути вишукано-ніжним і рішуче-барвистим, але завжди виваженим і гармонійним.

Відвідувачі експозиції мають можливість переглянути авторську відео-екскурсію. Виставка триватиме до 12 липня 2020 р.