Тембри живопису. Персональна виставка Сергія Сліся

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Період роботи виставки: 20.02.2020 - 22.03.2020

20 лютого 2020 р. о 16 год. у великій виставковій залі Вінницького обласного краєзнавчого музею відкрилася персональна виставка знаного вінницького художника Сергія Сліся «Тембри живопису», приурочена до 80-річчя автора.

В експозиції представлено 50 творів у техніках живопису та графіки (пастель, акварель) від 1990-х років до 2020 р. Художник працює у різних напрямах постмодерного мистецтва від реалістичних до абстрактних форм художнього вислову. Таким самим розмаїттям відзначена й тематика творчості – це сюжети з історії України, портрети та натюрморти, символічні та асоціативні композиції, проте всі твори поєднані філософським змістом. За висловом автора, «кожна тема диктує власну трактовку форми та кольору».

img1.jpg
img2.jpg
img3.jpg
img4.jpg
img5.jpg
img6.jpg
img7.jpg
previous arrow
next arrow

Сергій Пилипович народився 6 лютого 1940 р. на Житомирщині. Закінчив Миргородський керамічний технікум та Харківський художньо-промисловий інститут. По закінченні навчання живе і працює у Вінниці. Свої творчі ідеї втілює у живописі та графічних техніках.

Його твори зберігаються в приватних колекціях багатьох країн, у державних установах Вінниці, серія портретів ветеранів Другої світової війни представлена в колекції Вінницького обласного краєзнавчого музею.

Виставка триватиме до 22 березня 2020 р.