На сходинках майстерності. Виставка студентів Вінницького державного педагогічного університету

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Період роботи виставки: 18.12.2020 - 31.01.2021

18 грудня о 15 год. в академічній залі Вінницького обласного краєзнавчого музею відбулося відкриття виставки «На сходинках майстерності» з творчого доробку студентів кафедри образотворчого, декоративного мистецтва, технологій і безпеки життєдіяльності Вінницького державного педагогічного університету ім. Михайла Коцюбинського.

Виставка демонструє мистецькі зацікавлення, пошуки власної манери, способи опанування художніх прийомів майбутніх митців. Передсвятковий час експонування обумовив новорічно-різдвяну тематику багатьох робіт.

Вінницький державний педагогічний університет – найстарший з навчальних закладів вищої освіти у нашому місті, заснований у 1912 р. Кафедра образотворчого, декоративного мистецтва, технологій і безпеки життєдіяльності відкрита не так давно, але має цікаві напрацювання.

Частково з ними знайомить виставка «На сходинках майстерності», ініціатором якої стала викладачка кафедри Ірина Савчук, кандидат педагогічних наук, знана майстриня з вишивки, витинанки, виробів з соломи. Завідувачка кафедри доктор педагогічних наук, кандидат мистецтвознавства, професор Тетяна Зузяк, серед викладачів відомі вінницькі художники Олександр Шинін та Федір Панчук.

previous arrow
next arrow
PlayPause
Slider

В експозиції представлені творчі роботи студентів спеціальностей «образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» та «трудове навчання та технології». До художніх вподобань студентів можна віднести такі жанри, як краєвид, натюрморт, портрет, декоративні композиції в техніках живопису акриловими та олійними фарбами, гуашшю, аквареллю. Варто відзначити високий рівень майстерності робіт з вишивки.

Виставка працюватиме до 31 січня 2021 р.