Наші хвостики. Варта добра. Виставка-продаж на користь зооволонтерів

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Період роботи виставки: 22.09.2022 - 23.10.2022

Українці у часи суворих випробувань, які випали на долю нашої країни, показали себе як згуртована нація людей, готових завжди прийти на допомогу. Одним з маркерів сучасних подій є зворушливі випадки відношення до тварин, які показали величезний ступінь добра та емпатії українців до наших постійних супутників. Представлена виставка творів анімалістичного жанру є ще одним підтвердженням цієї риси.

Тема доброго ставлення до тварин об’єднала в експозиції різні творчі техніки і мистецькі напрями. Традиції подільської кераміки і сучасні сюжети поєднані у творах викладачів та студентів Тульчинського коледжу культури. Анімалістичний жанр у техніках авторської ляльки представили учні Центру дитячої та юнацької творчості «Барви України».

Декоративну анімалістику презентували юні автори студії «Чеширський кіт». Низку зворушливих образів створили учні Вінницької дитячої школи мистецтв, у тому числі цілу портретну галерею пса Патрона і котів – воїнів ЗСУ.

img01.jpg
img02.jpg
img03.jpg
img04.jpg
img05.jpg
img06.jpg
img07.jpg
img08.jpg
img09.jpg
img10.jpg
img11.jpg
img12.jpg
img13.jpg
img14.jpg
img15.jpg
img16.jpg
img17.jpg
img18.jpg
previous arrow
next arrow
PlayPause

Серед досвідчених авторів відзначимо роботу Олександра Нікітюка «Скіф», концепцією якої є теза: «те, що ми любимо, стає великим». Твори Наталі Соми зачаровують романтикою і містичністю. Неля Гринчук працює в авторській техніці із застосуванням шкіри, але є ще й діяльною зооволонтеркою. У графіці Андрія Машковцева, який є зараз воїном ЗСУ, образи людей і тварин занурюють у світ сюрреалістичних метафор.

На виставці панує тепла атмосфера, позитивні емоції, які нам всім зараз дуже потрібні, але крім цього відвідувачі можуть допомогти вінницьким зооволонтерам, зокрема муніципальному притулку для тварин, коштами, що будуть зібрані з продажу робіт, представлених в експозиції.