Мета заходу: презентувати діяльність Парку зі збереження, відтворення та раціонального використання унікальних природних та історико-культурних комплексів Південного Поділля, що мають важливе природоохоронне, наукове, історико-культурне, естетичне, рекреаційне та оздоровче значення. Також розповісти про туристичні маршрути Парком.
У рамках виставки представлена експозиція світлин краєвидів Парку, поліграфічна продукція, видана за результатами науково-дослідної роботи установи та моніторингу довкілля.
Природною та історико-культурною основою Парку є Чечельниччина, етнографія якої демонструється окремим розділом. Експонати гончарства, ткацтва, народного одягу надані з фонду Вінницького обласного краєзнавчого музею та приватної колекції знаного вінницького етнографа, археолога, музеєзнавця, кандидата історичних наук, доцента кафедри культури методики навчання історії та спеціальних історичних дисциплін факультету історії і міжнародних відносин Вінницького державного педагогічного університету імені М. Коцюбинського Віктора Косаківського.
Доповнюють експозицію матеріали досліджень поселення трипільської культури, проведені у 1983 та 1990 роках під керівництвом Івана Зайця та Віктора Косаківського.
Родзинкою заходу стала можливість придбати екологічну продукцію власного виробництва: трав’яні збори, дикорослі плоди, мед, а також поліграфічні видання Парку.