Рослинний світ Вінницької області

Оцініть матеріал!
(33 голосів)

Виставка «Рослинний світ Вінницької області» складається з двох розділів «Лікарські рослини Вінниччини» та «Рідкісні види рослин Вінницької області, які потребують охорони». Матеріали першого розділу виставки розповідають про багатий зелений дивосвіт Поділля. Фото знайомлять з найпоширенішими видами лікарських рослин, що зустрічаються на території Вінницької області.

Текстові матеріали містять опис біологічних особливостей рослин, правила збору та зберігання трав і квітів, відомості про походження наукових і народних назв, що започаткувалися з легенд і міфів. Матеріали виставки розповідають про цілющі властивості трав та використання їх в народній та традиційній медицині. Особливий акцент робиться на охороні лікарських рослин, заходах по їх збереженню, які проводяться на території Вінницької області.

Рослинний світ Вінниччини багатий та різноманітний. Він характеризується певним флористичним складом. Та під впливом господарської діяльності людини рослинний покрив області зазнає змін. Проблема збереження рослинного світу стала життєво важливою та надзвичайно актуальною.

Світлини знайомлять з рідкісними та зникаючими видами рослин Вінниччини, що підлягають особливій охороні за Бернською Конвенцією (1979 р.) і занесені до Європейського Червоного списку рідкісних видів, які зникають у всесвітньому масштабі (1991 р.), що охороняються на території України та області.

Фото супроводжують текстові матеріалами, в яких дано видову характеристику рослин, основні місця зростання на території області. Викладені причини зменшення їх у природі, рекомендації щодо збереження цінних представників рослинного світу.

Дана виставка спрямована на популяризацію проведення широкої природоохоронної роботи серед населення.

Пересувна виставка створена на 8 стендах розміром 1,5 х 1,0 м (повнокольоровий друк) з металевими підставками. Дізнатись додаткову інформацію та замовити виставку ви можете за тел. 67-28-12 (науково-дослідницький відділ природи).

Прочитано 24166 раз(и)

Календар подій

Перегляньте наш календар всіх виставок і інших масових заходів, які будуть відбуватися протягом року у нашому музеї

Перейти до календаря...

Що пропонує музей

 • Зали експозиції +

  Експозиція музею складається з 16 залів Детальніше
 • Стаціонарні виставки +

  Музей має три виставкові зали Детальніше
 • Пересувні виставки +

  Створено 11 пересувних виставок з історії краю від найдавніших часів до сьогодення Детальніше
 • Колекції музею +

  Славиться музей своїми унікальними колекціями Детальніше
 • 1