Середина ХІХ ст. Фаянс, фарби. 32×24×20 см
У колекції Вінницького обласного краєзнавчого музею зберігаються дві однакові фаянсові вази, які створені, ймовірно, на Києво-Межигірській фаянсовій фабриці (КМФФ). Варто наголосити, що це лише припущення, адже вази потребують фахового мистецтвознавчого дослідження й атрибуції.
Початок ХХ ст. Шкіра, тасьма. містечко Чечельник Ольгопільського повіту Подільської губернії (нині Вінницької області)
Окрасою етнографічної колекції музею є весільний білий кожух початку ХХ ст. з містечка Чечельник. Його пошив батько для своєї доньки Васильчук Харитини Тимофіївни (1891–1970) до її весілля.
Доба пізнього палеоліту 18–10 тис. років тому. П’ятничанський ліс, Вінниччина
Палеоліт – давня кам’яна доба, найдавніший етап в історії людства за археологічною періодизацією. Цей період стартує з початку використання перших колотих кам'яних знарядь, близько 2,5 млн років тому і триває приблизно до 10 тис. р. до н. е.
Вересень-листопад 1919 р. УНР
Власником та вкладником ощадної книжки № 30406 державної ощадної каси № 496 Вінницької скарбниці Подільської землі періоду Української Народної Республіки був Чеботар Григорій Пилипович, який упродовж осені 1919 р. здійснив вклади на суми від від 5000 крб до 10756 крб, завірені підписами контролера та касира.