Міжнародна науково-практична конференція «Вінницькому обласному краєзнавчому музею – 100 років»

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Рік: 2018

Від 14 травня 1918 р. веде відлік своєї історії Вінницький обласний краєзнавчий музей. У 2018 р. заклад святкує 100-літній ювілей. З цієї нагоди в музеї організовано низку заходів, зокрема 16-17 травня – Міжнародну науково-практичну конференцію «Вінницькому обласному краєзнавчому музею – 100 років». У рамках конференції відбулись урочистості з нагоди ювілею. Колектив музею привітали представники обласної і міської влади, колеги, друзі.

Участь у конференції взяли 60 істориків, краєзнавців, музейних працівників з України та Росії. Теми їхніх доповідей висвітлюють віхи становлення Вінницького обласного краєзнавчого музею, шляхи формування та комплектування музейної збірки, розповідають про життя і діяльність відомих збирачів, дослідників, колекціонерів – фундаторів музейної колекції.

img10.jpg
img01.jpg
img02.jpg
img03.jpg
img04.jpg
img05.jpg
img06.jpg
img07.jpg
img08.jpg
img09.jpg
img11.jpg
previous arrow
next arrow

Частина доповідей присвячена проблемам та новітнім тенденціям експозиційної і виставкової роботи, освітній складовій у діяльності закладу, новим підходам до форм і методів взаємодії з різними категоріями відвідувачів, основним засадам збереження музейної колекції. Широко представлені різноманітні аспекти науково-дослідницької діяльності.

Вінницький обласний краєзнавчий музей є знаним методичним центром Вінниччини, тому значна частина доповідей широко розкриває досвід роботи музеїв області та України, розповідає про популяризацію історико-культурної спадщини музейними засобами.

За результатами конференції буде видано збірник, публікації якого стануть потужним джерелом інформації з історії створення та функціонування Вінницького обласного краєзнавчого музею, міститимуть цікаві наукові дослідження і практичний матеріал з досвіду роботи музейної галузі.

Конференція є своєрідним підсумком роботи музею впродовж століття і важливою віхою його подальшої плідної праці задля збереження та примноження історико-культурних надбань нації.