Планета у твоїх руках. Виставка творів декоративно-прикладного мистецтва

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Період роботи виставки: 03.02.2022 - 03.04.2022

3 лютого 2022 р. о 12 год. в малій виставковій залі Вінницького обласного краєзнавчого музею відкрилась виставка творів декоративно-прикладного мистецтва «Планета у твоїх руках», створених у рамках екологічної акції, започаткованої Дашівським навчально-реабілітаційним центром.

Вже кілька років заклад працює над реалізацією проєкту «Зелена школа – школа майбутнього», який включає різні напрями діяльності. Зокрема, вихованці Центру разом із своїми наставниками дарують нове життя старому одягу та речам (upcycling). На виставці презентовано лише невеличку частину зробленого – понад 50 композицій і панно. Окремі міні-експозиції присвячені подарункам до дня святого Валентина та до Великодня. Автором ідеї проєкту є Алла Леонідівна Коваленко, директорка Центру, яка згуртувала навколо неї креативний колектив з активною громадською позицією.

img05.jpg
img01.jpg
img02.jpg
img03.jpg
img04.jpg
img06.jpg
img08.jpg
img09.jpg
img10.jpg
img11.jpg
img13.jpg
img14.jpg
img15.jpg
img16.jpg
img17.jpg
img19.jpg
img20.jpg
previous arrow
next arrow
PlayPause

Заклад є постійним учасником обласного мистецького фестивалю-конкурсу вчительської та учнівської творчості серед колективів спеціальних загальноосвітніх шкіл-інтернатів «Дивоцвіти Вінницького краю» і у 2021 р. отримали почесне ІІ місце у номінації «виставкове мистецтво».

З 2014 р. Вінницький обласний краєзнавчий музей надає закладам-переможцям конкурсу можливість зробити виставку і познайомити з своїми творчими досягненнями широке коло вінничан і гостей міста.

Ми раді надати майданчик колективу Дашівського навчально-ребілітаційного центру, який демонструє відповідальне ставлення до екології планети і підказує доступні для всіх способи долучитися до рішення глобальних проблем.