Друзки міфологій. Вернісаж графіка Андрія Машковцева

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Період роботи виставки: 23.01.2020 - 16.02.2020

У музеї новий виставковий рік розпочато 23 січня вернісажем вінницького графіка АНДРІЯ МАШКОВЦЕВА, який представив «ДРУЗКИ МІФОЛОГІЙ».

Персоналії давніх вірувань зійшлися у сучасному спільному просторі – це світ карколомних образів на межі дійсності і сновидінь. Жанрова приналежність сюрреалістичних фантазій автора тяжіє до іронічної притчі, філософського дотепу.

Комп’ютерний дизайн є фахом Андрія Машковцева і в його творах відчутна звичка віртуального мислення, але разом з тим вражає шана до споконвічної рукотворної праці як основи образотворчого мистецтва. Художник залюблений у маестрію рисунку – він плекає бездоганну вивіреність лінії, ретельність штриха, гармонійний баланс колориту.

img1.jpg
img7.jpg
img2.jpg
img9.jpg
img3.jpg
img4.jpg
img8.jpg
img5.jpg
img6.jpg
previous arrow
next arrow

Андрій Машковцев живе і працює у Вінниці, проте його роботи неможливо зустріти у виставкових залах міста. Виставка в обласному краєзнавчому музеї друга у його творчій біографії, від першої минуло 18 років. Натомість близько 100 творів вінницького майстра зберігаються у багатьох приватних колекціях Європи та Америки.

Виставка відкривається 23 січня о 16 год. в академічній залі (вхід на відкриття безкоштовний), триватиме до 16 лютого.