Як і щороку, у залі музею були великі столи, щедро заповнені смаколиками, співи колядок, та, звісно ж, святковий вертеп. Зачарування красою різдвяних свят надихає музейних працівників відтворювати звичаї своїх родин у стінах музею, доносячи до гостей фестивалю неповторність різдвяних традицій на Поділлі. Театралізовані сценки передсвяткових приготувань і перебігу Святвечора та доброзичливі колядки занурювали у неповторну атмосферу різдвяного дива. Під духмяний аромат свят-вечірніх пісних страв, над якими чарували дбайливі руки музейних господинь, гості почули традиційні віншування.
На цей раз серед бажаних гостей та активних учасників свята були вихованці Жмеринського центру соціально-психологічної реабілітації дітей, які опинились в складних життєвих обставинах, без піклування батьків; дитячий будинок сімейного типу Алли Аширової та Сергія Мельника, які виховують 10 дітей позбавлених батьківського піклування; фольклорний колектив «Калинове гроно», який працює при музеї історії села Тиманівка Тульчинського району; члени Національної Спілки майстрів народного мистецтва України.
Крім традиційних узвару і куті, на щедрому святковому столі були дванадцять страв за рецептами зібраними з різних регіонів України. Наїдки створювались за родинними рецептами, що передаються від матері до доньки, несучи у собі зв'язок поколінь і тепло родинного вогнища, сплітаючи воєдино звичаї святкування Різдва. Галушки, голубці, струдлі, вареники, пампушки, риба та «тиманівська каша» за особливим рецептом – було чим пригоститись! Смакувало все просто чудово!