Старт цього проекту був даний у квітні 2014 року у селищі Вороновиця. Сьогодні виставку приймає Вінниця. Цей проект є унікальним, адже такої тривалої виставки в Україні ще не було.
На виставці представлено 10 стендів-експозицій, 2 з яких брали участь у регіональній виставці «ВІНФІЛЕКСП 2013» та отримали срібні медалі. Тематика експозицій досить цікава та різноманітна: хронологія української марки, флора і фауна Вінницької області (яка зазначена у Червоній книзі), спорт і космонавтика, народні свята і традиції та інше. Кожен відвідувач зможе знайти щось близьке власним інтересам чи захопленням.
В Україні національні поштові марки з'явилися у 1918 році. Творцями сюжетів поштових мініатюр були видатні графіки Георгій Нарбут і Антон Середа. На підставі закону Центральної Ради від 18 квітня 1918 року замість зниклих з обігу розмінних монет були випущені марки-гроші з номіналом від 10 до 50 кроків. Першу серію, названу «шагівковою», друкували на тонкому картоні з написом на звороті «Ходять нарівні з дзвінкою монетою». У червні 1918 року в Києві було вперше видано шість гербових марок.
У подальшому, щоб зупинити наплив з Росії царських поштових марок і запобігти втраті державного скарбу, в серпні 1918 року гетьманське Міністерство Пошти ухвалило передрукувати всі наявні запаси російських марок українським державним гербом.
Наддруки робилися місцевими засобами у шести поштових округах: Київській, Полтавській, Харківській, Катеринославській, Одеській і Подільській. Найбільше різновидів відтиску малого герба України було віддруковано саме на Поділлі. Дослідження виявили 52 основних типи українського герба, 68 варіантів і 13 хибодруків, разом 133 головні відміни. Всі українські поштові марки були в Україні в обігу ще деякий час після залишення її Директорією УНР.
За радянських часів в Україні було випущено серію з чотирьох марок. Вийшли вони в 1923 році і були присвячені голоду 1921-1922 років. Називалися так: «марка Української Радянської Соціалістичної Республіки».
З 1947 року Україна стала членом Всесвітнього поштового союзу. Але в радянські часи українські сюжети виходили з написом "Пошта СРСР", а художників для створення національних поштових марок запрошували здебільшого з Москви.
Лише з 1992 року в Україні почали друкувати власні марки незалежної держави.
На виставці представлено матеріали як приватних колекціонерів, так і з фондів Вінницького обласного краєзнавчого музею.